ru ua

Стало відомо, що задекларував депутат-прогульник і батько прем’єр-міністра України Гройсмана

Стало відомо, що задекларував депутат-прогульник і батько прем’єр-міністра України Гройсмана Борис Гройсман (РБК-Україна)

Батьку Гройсмана, який є депутатом-мільйонером, дали кошти з бюджету за "виховання підростаючого покоління"

Депутат Верховної Ради Борис Гройсман, батько прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, задекларував у 2016 році пенсію 36,4 тис. грн та майже 40 млн грн статків (більшість коштів у іноземній валюті).

Більше того, виконком Вінницької міськради виділив йому 6 тисяч гривень. За що батькові прем’єра, мільйонеру, виділили ці кошти з міського бюджету, з'ясував Громадський рух "ЧЕСНО".

Депутат-прогульник Борис Гройсман отримав удесятеро більше, ніж інші депутати, яких вітала міськрада. Всі нардепи, яких на День самоврядування вітали за бюджетні гроші, є представниками пропрезидентської "Вінницької європейської стратегії" та партії БПП.

З'ясувалося, що Вінницька міськрада, згідно з в офіційною відповіддю, нагородила батька чинного прем’єра за "активну участь у вихованні підростаючого покоління", а також "за значний внесок у розвиток міста, вагомі трудові досягнення".

При цьому на руки депутат Гройсман отримав тільки 5000 грн, а 300 грн пішло на оплату квіткової продукції для привітання, 1212 грн пішли на податки.

Відзначається, що Борис Гройсман згідно з моніторингом Громадського руху "ЧЕСНО" за 2016 рік, пропустив 50% засідань сесій Вінницької міської ради.

Прем’єр Володимир Гройсман відзначив, що депутат, який пропустив понад 50% засідань, повинен скласти мандат. Однак, коли прем'єр дізнався, що йдеться про його рідного батька, зауважив, що Борис Гройсман під ці критерії не підпадає.

Відео: Гройсман "відмазав" батька-прогульника (YouTube/NGO Centre UA)

До речі, Кличко заявив, що чесно задекларував свої доходи.