Starbucks обіцяє працевлаштувати 10 тис. біженців

Понеділок 30 січня 2017 14:55
Starbucks обіцяє працевлаштувати 10 тис. біженців
Фото: Starbucks

Компанія відреагувала на заборону на в'їзд в США громадянам семи країн

Найбільша в світі мережа кав'ярень Starbucks планує в найближчі п'ять років найняти близько 10 тис. біженців для роботи в 75 країнах. Про це заявив головний виконавчий директор компанії Говард Шульц.

Таке рішення Starbucks стало реакцією на указ президента США Дональда Трампа ввести тимчасову заборону на в'їзд в країну громадянам Іраку, Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану і на наказ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

За оцінкою Шульца, рішення про заборону на в'їзд викликало "сум'яття, здивування і протидію".

"Компанія не буде підтримувати такі рішення і мовчки зустрічати їх, при тому, що з кожним днем зростає невизначеність навколо дій нової адміністрації", - зазначив він.

За його словами, настали "безпрецедентні часи", коли жителям США довелося стати свідками, що ставиться під сумнів майбутнє "американської мрії".

Оголошені плани по найму біженців означають, що компанія хоче поселити і дати шанс тим, хто біжить від війни, насильства та переслідувань.

Шульц підкреслив, що Starbucks перш за все почне наймати біженців саме в США, причому спочатку компанія сфокусується на прийомі на роботу людей, які працювали з американською армією в якості перекладачів та обслуговуючого персоналу.

До речі, прем'єр Канади обіцяє дати притулок біженцяс, яких не пускає Трамп.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся