ru ua

Стіна з цитатою із Біблії врятувала українських бійців в зоні АТО

Стіна з цитатою із Біблії врятувала українських бійців в зоні АТО Фото: Боєць АТО (uapress.info)

"Якщо повстане на мене війна, і тоді буду сподіватися", - йдеться в тексті старозавітного псалма

Під час обстрілу позицій ВСУ терористами на Донбасі стіна з текстом 26-го псалма зупинила снаряд і врятувала українських військових. Про це у своєму блозі на Facebook повідомив боєць АТО Маси Найєм опублікував світлину.

"На стіні позиції, під самою стелею, хтось написав текст із Старого Заповіту, Псалом 26. Під час бою снаряд пробив два перекриття, але ця стіна зупинила снаряд. За стіною перебувають люди. Я не дуже вірю в чудеса, але хочеться, щоб хоч щось зупиняло снаряди, рятувало і вони залишалися цілими і здоровими", - зазначив Найєм.

За його словами, від цього місця до позицій терористів усього 150 метрів, 82-милиметровая міна могла поранити усіх бійців.

"Господь - світло моє і спасіння моє: кого мені боятися? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись? Якщо будуть наступати на мене лиходії, противники й вороги мої, щоб пожерти тіло моє, то вони самі преткнутся і поляжуть. Якщо ополчився проти мене полк, не боїтся серце моє; якщо повстане на мене війна, і тоді буду сподіватися", - процитував текст псалма 26 із Старого Запоіту боєць.

До речі, хакери видалили пропагандистський канал "ЛНР" на YouTube.