Стів Діллон і коміксів Marvel. Пішла легенда

STYLERLIFE        24.10.2016 - 13:45
Фото: Стів Діллон (vistanews.ru)
Фото: Стів Діллон (vistanews.ru)

Художник коміксів Стів Діллон подарував фанатам Marvel історії про Карателі, Проповідника і Судді Дредде

У Нью-Йорку у віці 54 років помер Стів Діллон – видатний художник, творчість якого відомо всім шанувальникам коміксів Marvel, повідомляє BBC. Про життя і кращих роботах ілюстратора в матеріалі Styler.

Талановитий Стів Діллон: комікси почав малювати ще в школі

Народився майбутній художник у 1962 році у Великобританії, графство Бедфордшир. Діллон захопився коміксами в 13 років під час створення шкільного журналу коміксів. Його першою смугою стали ілюстрації "Космічний вампір", потім він намалював серію "Втеча з планети мавп".

Талант Стіва Діллона помітили в англійській філії видавництва коміксів Marvel. Свій перший замовлення юний художник отримав у 1978 році. Йому доручили створити ілюстрації до новели про пригоди Халка.

Обкладинка Marvel - комікси про ХалкаФото: Обкладинка Marvel - комікси про Халка (wikipedia.org)

З 16 років Діллон почав працювати на Marvel. Комікси стали покликанням усього його життя. У 80-ті роки переїхав в США, де жив і працював до самої смерті. Діллона вважають одним з найталановитіших художників коміксів 20-го століття.

Якими роботами прославився Стів Діллон

Коміксів Marvel про Суддю Дредда з британської науково-фантастичної антології "2000 AD" були дуже популярними в 80-е роки. Головний герой коміксу – працівник правоохоронних органів у мегаполісі майбутнього. Дредд виконує не тільки повноваження судді, але також може заарештовувати злочинців і покарати їх прямо на місці.

Комікси "Суддя Дредд"Фото: Комікси "Суддя Дредд" (kino-teatr.ru)

Діллон працював над створенням иллюстаций до антології "2000 AD" з 1981-го до 1992 року і допоміг принести світову славу персонажу Marvel. Фільми за коміксами про Суддю Дредде були зняті двічі. Найбільш відомою і популярною є картина 1995 року, де головна роль дісталася Сильвестру Сталлоне. У 2012-му вийшов другий фільм про супергероя "Суддя Дредд 3D".

Проповідник (Preacher)

Комікс "Preacher" (Проповідник) був створений Стівом Діллоном у співавторстві з художником Гленном Фарби для видавництва Vertigo. Це новела про пастора з техаського містечка Энвилль, у якого вселилося надприродна істота Генезис. Молодий священик відправляється в подорож, щоб знайти Бога, який кинув Небеса після народження Генезису.

Комікс "Проповідник"Фото: Комікс "Проповідник" (antifanboy.com)

Історія про Джессі Кастере надихнула Стівена Кінга на написання коміксів "Темна Вежа: Народження Стрілка", а головний герой Проповідник зайняв 11 місце в рейтингу найбільших персонажів коміксів за версією видавництва Empire. У російському перекладі комікс "Preacher" 2009 року за версією інтернет-порталу IGN став 74-м у списку "100 найбільших лиходіїв коміксів". У 2016-му році на каналі АМС вийшов перший сезон серіалу "Проповідник", створений за мотивами коміксу. У головній ролі Домінік Купер.

Каратель (The Punisher)

В дуеті у автором Гартом Эннисом Стів Діллон створив історію про Френка Каслі на прізвисько Каратель (Punisher). Касл оголосив війну всім злочинцям і вирішив самостійно позбавити світ від бандитів усіма можливими способами. Каратель майстерно володіє всіма видами зброї і є майстром бойових мистецтв.

Marvel комікси - КарательФото: Marvel комікси - Каратель (wikicomics.ru)

Персонаж Каратель став героєм кількох відеоігор, з'являвся в мультсеріаліах про Людину-павука, Людей-Ікс, в мультфільмі "Залізна Людина: Повстання Техновора". У першому сезону серіалу "Месники: Могутні Герої Землі". У серіалі-бойовику про супергероїв "Шибайголова" роль Карателя виконав актор Джон Бернтал.

За мотивами The Punisher зняті кращі фільми за коміксами Marvel. У 1989 році вийшла перша картина про Карателі, якого зіграв Дольф Лундгрен. Популярний комікс Marvel став основою фільму "Каратель" 2004-го року з Томасом Джейном і Джоном Траволтою у головних ролях.

 

On Top