"Столична "фортеця": журналісти показали, куди перебрався Аваков

STYLERLIFE        18.11.2016 - 11:47
Фото: Арсен Аваков (hromadske.ua)
Фото: Арсен Аваков (hromadske.ua)

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджував, що живе в невеликому готельному номері

Арсен Аваков переїхав у чотириповерховий будинок недалеко від центру Києва. Про це повідомили журналісти програми "Схеми".

Раніше міністр стверджував, що проживає у готельному номері площею 11 кв. м, зараз же він розташувався в комплексі спеціальних об'єктів Міністерства внутрішніх справ з особливим режимом діяльності. Його ще називають "Фортецею".

Частково на території комплексу знаходиться в занедбаному стані. Але за високим парканом знаходиться так званий центральний адміністративний будинок "Фортеці". Офіційно комлекст призначений для прийому іноземних державних делегацій, конференцій і штабних навчань ,але за спостереженнями журналістів, з закритій території виїжджає один-єдиний кортеж. Його також бачили на внутрішній парковці головного будівлі МВС.

У Міністерстві внутрішніх справ розслідування журналістів назвали припущенням, хоча сам Аваков підтвердив, що живе в "Фортеці".

"Ми орендуємо будинок у цьому комплексі на законних підставах", - пояснив міністр.

На питання журналістів, чи платити міністр за оренду ,він відповів ствердно.

"Так, плачу. Вам керівник, наскільки я знаю, нашого підрозділу дав коментар. І Ви, кішечка, не плутайте журналістику з підгляданням", - сказав він.

За словами директора департаменту комунікацій МВС, Аваков витрачає 8-9 тис. грн на оренду 130 кв. м комплексу.

Раніше Аваков розповів, як 16 годин "потів" над е-декларацією.

On Top