ua en ru

У столичному метро прокоментували інцидент з незрячим пасажиром

У столичному метро прокоментували інцидент з незрячим пасажиром Фото: Знак метро

Напередодні в підземку не пустили чоловіка з інвалідністю, з яким був його собака-поводир

У київському метро пояснили ситуацію, яка сталася з незрячим чоловіком. Пасажира не пропустили через високий ризик трвмирования, до того ж перевезення тварин без спеціальних контейнерів не передбачене. Про це повідомила прес-служба метрополітену.

"Друзі! Ми розуміємо, що тут буде багато емоцій, але пояснимо про проїзд людей з обмеженими можливостями і перевезення тварин в метрополітені... На жаль, пострадянські підземки при будівництві не передбачали проїзд людей з особливими потребами та адаптувати інфраструктуру надзвичайно складно, особливо глибоких станцій", - йдеться в повідомленні.

У столичній підземці відзначили, що поступово впроваджують рекомендації щодо адаптації інфраструктури, які дають асоціації асоціаціями людей з інвалідністю. На нових станціях вже є ліфти, входи маркуються звуковими сигналами.

"Наші співробітники супроводжують людей з інвалідністю в метро. Від станції посадки до станції призначення. Ми з повагою ставимося до кожного пасажира і тому докладно проаналізуємо тактовність поведінки нашого контролера. У разі порушень будуть вжиті необхідні заходи", - сказано в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, раніше у Києві незрячого чоловіка не пустили в метро з собакою-поводирем.