ua en ru

Столичний водій відмовився впускати в маршрутку мати АТОшника

Столичний водій відмовився впускати в маршрутку мати АТОшника Фото: Маршрутка

Незважаючи на те, що у жінки було посвідчення, їй довелося заплатити за проїзд

У Києві водій відмовився надати місце в маршрутці для матері загиблого бійця АТО, аргументуючи це тим, що у нього обмежена кількість пільгових місць. Про інцидент зі своєю дружиною розповів лікар Сергій Горбенко на своїй сторінці в Facebook.

"Я виймаю гроші платити за себе, дружина показує посвідчення і йде. Коли в цей раз чоловічок буквально кричить наступне: "У мене вже є пільговики. Цілих три, тож платіть". Я його спочатку не впізнав і думаю: "Ну, може, новенький, не знає, з кого гроші вимагає". Кажу: "У неї посвідчення, довічне..." Думаю, дійде. Де там. "Хай платить, або я нікуди не поїду". Не хотів я про це говорити, але вже вирвалося."У неї сина вбили в АТО. Невже не зрозуміло. І це право їй надано законом України по всій території", - написав Горбенко.

Водій на це відповів, що у нього діють свої закони.

"Я не знаю, що там ваш Гройсман написав у нас одне пільгове місце і все ", – заявивши він.

Жінка запитала у людей, хто ще має посвідчення пільговиків, щоб переконатися у правдивості слів водія.

"Тільки одна людина на задньому місці показує синю скоринку УБС. Жінка на другому сидінні каже: "У мене", але не показує, що у неї за посвідчення. Питань немає. Якщо солдат їде. Я заплачу", - написав Горбенко.

На прохання чоловіка до водія сказати своє прізвище, щоб мати можливість поскаржитися на нього, той відмовився.

"Задрали ви з цим АТО! Вас туди ніхто не кликав. І чого ви досягли? Людям працювати не даєте, і... гроші заробляти", – процитував водія Горбенко.

Раніше водій відмовився везти бійця АТО, аргументуючи це тим, що в салоні скоби немає вільних місць.