ru ua

У столиці оголосять траур за загиблими на Донбасі киянам

У столиці оголосять траур за загиблими на Донбасі киянам Фото: УНІАН

Рішення про жалобу підтримали 87 депутатів

У Києві вирішили оголошувати дні жалоби під час похорону киян, загиблих в результаті війни на Донбасі. Як інформують в прес-службі Київради, на знак скорботи за загиблими у день жалоби у столиці будуть опускати державний прапор з траурною стрічкою на будівлях місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ і організацій.

Це рішення підтримали 87 депутатів.

Прийнятий проект рішення містить м'які рекомендації щодо проведення розважальних заходів у дні жалоби, враховуючи, що столиця приймає багато міжнародних спортивних і культурних заходів, які неможливо скасувати.

"Сьогодні до сесійної зали прийшли сім'ї загиблих в АТО киян. Для них це важливо - знати, що все місто розділяє з ними траур, підтримує їх і розуміє, що їх рідні пожертвували життям, щоб кожен з нас відчував себе в безпеці. І ми не маємо права залишати сім'ї наших захисників наодинці з горем. Проголосований проект рішення містить досить м'які рекомендації для підприємств і організацій за проведення розважальних заходів у дні жалоби, враховуючи, що столиця приймає багато міжнародних спортивних і культурних заходів, які неможливо ситуативно скасувати. Однак цілком можливо позначити Дні жалоби траурними стрічками або хвилиною мовчання", - сказав автор проекту.

Нагадаємо, що в зоні ООС український командир врятував пораненого бійця.

У квітні Україна втратила 11 захисників (відео: STYLER.rbc.ua)