ru ua

StopKillingIlmiUmerov: Київ приєднується до акції солідарності з кримськотатарською політиком

StopKillingIlmiUmerov: Київ приєднується до акції солідарності з кримськотатарською політиком Фото: 3 вересня 2016 року стане Всесвітнім днем солідарності з кримським політиком (twitter.com)

Акція у столиці України стартує о 11:00 на Алеї Героїв Небесної Сотні

У суботу, 3 вересня 2016 року, активісти збираються провести у Києві акцію на підтримку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Про це у своєму Facebook написав колишній політв'язень Геннадій Афанасьєв.

За його словами, акція в столиці України відбудеться в рамках Всесвітнього дня солідарності з кримськотатарською політиком.

Організатори закликають небайдужих прийти в 11:00 до пішохідного мосту над Алеєю Героїв Небесної Сотні з табличками і плакатами зі словами підтримки. Також можна намалювати плакат і сфотографуватися з ним, після чого викласти в соцмережі з хештегом #StopKillingIlmiUmerov.

"Розкажіть про Всесвітній день солідарності з Ільмі Умеровим друзям, знайомим, приходьте на акцію або організовуйте їх у своїх містах по всій Україні", - закликає Афанасьєв.

Ільмі Умеров ФСБ був затриманий у травні 2016 року. Зараз один з лідерів "Меджлісу" знаходиться на примусову психіатричну експертизу. Стан його здоров'я оцінюється як важкий.

Як повідомлялося, дочка Ільмі Умерова опублікувала зворушливе фото його зустрічі з онуками, яким довелося обіймати дідуся через прути ґрат.