ua en ru

"Стоячи на вулиці Бандери": на Прикарпатті поскаржилися на знахабнілих військових

"Стоячи на вулиці Бандери": на Прикарпатті поскаржилися на знахабнілих військових Фото: Військові (flickr.com/photos/osce_smmu)

Інцидент стався зі студентом університету

В Івано-Франківську військові вважають, що вправі робити, що заманеться. Так, вони почали перевіряти документи у молодих людей прямо на вулиці. Про це розповів житель Калуша Романа Куцого, пише видання "Вікна".

Чоловік зазначив, що інцидент стався з його сином, який навчається в Прикарпатському університеті.

"Стоячи на вулиці Бандери, навпроти входу в парк Франка, і чекала машину знайомого, який повинен був його підібрати, повз нього проїхала машина, але, зупинившись в декількох метрах, під'їхала тому. З машини вийшли троє військових, попросивши його представитися і вимагали у нього документи. Слава Богу, що син мав паспорт, вони, ніби вибачившись, сіли в машину і рушили далі", - розповів батько студента.

"Я як тато не розумію одного: у нас в державі, що, оголошено військовий стан або комендантську годину? Може, на території області діють військово-цивільні адміністрації? Що собі дозволяють військові і звідки такі повноваження? Чим вони керуються? Яким наказом і хто його видав? Якщо їм не вистачає резерву, нехай ідуть у ВРУ, КМУ, АП", - додав чоловік.

Ситуація Роман Куций описав на своїй сторінці в Facebook, однак пізніше видалив публікацію.

Раніше в Івано-Франківській області мер обізвав АТОшников бандитами.

"Коли його попросили назвати хоча б один факт такої рэкетирства, мер заявив, що в районі немає жодного порядного учасника АТО", - розповіли бійці.