"Країна-сифіліс": відомий блогер закликав українців "вчити дітей русофобії"

Вівторок 17 жовтня 2017 11:40
"Країна-сифіліс": відомий блогер закликав українців "вчити дітей русофобії"
Фото: Діти (pixabay.com/ru/users/klimkin)

У медіа активно використовують цей термін, тому варто пояснювати молодому поколінню його справжнє значення

Українці повинні вчити дітей "русофобії", яку правильніше було б назвати "россієфобією". Таку думку висловив блогер Ярослав Матюшин на Site.ua.

"Взагалі-то більш коректним повинен бути термін "россієфобія", оскільки нащадки Русі - тобто саме ми. Але склалося так, як склалося, хай буде русофобія", - написав він.

Блогер вважає, що так само, як дітей вчать гігієни, їх необхідно готувати й до зречення всього російського.

"Русофобія - це не про ксенофобію чи шовінізм. Це про гігієну нації. Ви навчаєте дітей подтираться, мити руки, чистити зуби? Так само ми повинні вчити їх русофобії. Що таке русофобія в українському вимірі? Це ігнор і зневага до всього російського. Це значить - нафіг весь медійний продукт з снігерії. Це значить - нафіг всіх "лібералів". Це означає індиферентність до всього російського буття, бо це вища ступінь ненависті. З усіх кацапонароджених нашу увагу повинні привертати тільки ті спірохети, хто поки ще бігають з калашами по нашій землі", - заявив блогер.

"Русофобія - це імунітет. Як тільки з'явилася зовнішня загроза для організму країни, то відразу почався генезис русофобів - лейкоцитів. Українська не потрібна державна віспа, хто б не керував країною", - додав він.

За словами блогера, не можна керуватися тим, що в Росії є нормальні люди, тому як в каналізації теж є вода, але звідти ніхто не п'є.

"Зараз ця країна-сифіліс намагається пробити санаційний і когнітивний бар'єр, так як пряма атака інфекції на Україну не вдалася. Отже, наш інфекційний сусід намагається ототожнити в (під)свідомості українців, що законна влада - це коріння всіх проблем побутового життя. Деякі носії російської чуми резонують з країною-агресором зсередини нашої країни", - підсумував Матюшин.

Раніше російська журналістка розповіла, навіщо Кремль створює міфи про Донбас.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся