ru ua

Заявляли про погрози: подробиці розправи над подружжям в Миколаєві

Заявляли про погрози: подробиці розправи над подружжям в Миколаєві Колаж РБК-Україна

Одесит спілкувався зі слідчим напередодні засідання суду

Житель міста Одеси Михайло Бєлов, якого 30 січня розстріляв впритул разом з дружиною підприємець Герасим Багирянц біля будівлі суду в Миколаєві, незадовго до трагедії повідомив, що йому погрожували. Про це пише видання "Новини-N" з посиланням на джерело в прокуратурі.

Повідомляється, що раніше за заявою Михайла Бєлова Інгульським (Ленінським) райвідділом поліції було відкрито кримінальне провадження за статтею 382 КК України (Невиконання судового рішення).

В ході допитів, які проводила слідчий Пирогова у цій справі, Бєлов неодноразово заявляв про погрози розправи на свою адресу від Герасима Багирянца. На даний момент невідомо, чи були вжиті якісь заходи по даній заяві.

Також джерело повідомило, що в день вбивства Михайло Бєлов зустрічався зі слідчим. Він заїхав у відділ до засідання суду. І він знову попередив правоохороні органи про те, що його хочуть вбити.

Після суду Бєлов повинен був приїхати до слідчого, але як відомо – він був розстріляний впритул біля входу в Ленінський районний суд міста Миколаєва. У момент вбивства він разом з дружиною стояв на вулиці і розмовляв зі своїм адвокатом.

Раніше ми повідомляли про те, що у справі про розстріл подружжя Білових з'явився херсонський слід.

А також ми писали про те, що стали відомі всі подробиці резонансного злочину в Миколаєві.