ua en ru

Стриптизерка-волонтер з Донбасу врятувала життя пораненому бійцю АТО

Стриптизерка-волонтер з Донбасу врятувала життя пораненому бійцю АТО Фото: Боєць АТО (politrada.com)

Дівчина сплатила всі витрати по поверненню до життя старшого лейтенанта

Одного з тяжко поранених бійців АТО врятувала українська стриптизерка з Донецька, яка працює за кордоном. Про це розповів український журналіст і волонтер Тім Златкін на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні повернувся з забугорья мій братка. Йому на початку 15-го пробило груди російською винторезом. Важкий трьохсотий таких називають. Думали, буде 200, а ні фіга – рашисти його сильно тієї зими розлютили. Дніпровські медики (вік не забуду!) його врятували. Ізраїльські допомогли з реабілітацією. Друзі організували подорож по Франції. Але мова не про нього. А про одну дівчину з донецького краю. Яка повністю сплатила всі витрати по поверненню до життя простого старлея спецуры СБ і ще одного такого ж трьохсотого сержанта", — повідомив Тім Златкін.

Волонтер зазначив, дівчина, яка працює стриптизеркою і, можливо, в ескорті, працює за кордоном – в останній раз вона виходила на зв'язок з ним з Дубаї.

"Нехай навіть і так заробляє – я не перестану бути їй другом і також захищати її честь. Тому що вона Людина з великої літери. Підозрюю не тільки через мене вона допомогла фронту, і куди більше диванних лизоблюдів та іншої поцриотской шушера", — додав журналіст.

Златкін Також підкреслив, що йому ближче "чесні повії, які рятують життя бійців", ніж "вышиватний непотріб, який вихваляється власною моральністю".

altСкріншот поста облікового запису facebook.com/akvilifer?fref=nf

Тим часом у Києві бійця АТО скинули з 9 поверху.