ua en ru

"Москва будує свою вертикаль": грузинський журналіст висловився про переворот в "ЛНР"

"Москва будує свою вертикаль": грузинський журналіст висловився про переворот в "ЛНР" Фото: Бачо Корчілава (facebook.com/korchilava.bacho)

Бачо Корчілава порівняв те, що відбувається в Луганську, з подіями в Південній Осетії

Колишній прес-секретар посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава висловив свою думку про те, що зараз відбувається в окупованому Луганську. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Я нічого не писав про події в Луганську, тому що на мій погляд було занадто мало інформації. Вчора СБУ оприлюднило перехоплення розмов бойовиків з наближеним до Кремля Дмитром Уткіним, відомим ще як главою ПВК Вагнера", - написав журналіст.

Корчілава вважає, що в даний момент Москва встановлює у влади "ЛНР" потрібних їй людей.

“Загалом по-моєму як я і припускав, Москва будує свою вертикаль, яка буде складатися з "людей Кремля", безликих і слухняних. Ну як це було колись в Південній Осетії, коли міністром МВС був дехто Анатолій Баранкевич - полковник ФСБ, відправлений в цей регіон з важливим завданням. І саме цей фсбешний полковник приймав усі рішення. Ну думаю хід думок ви зрозуміли", - зазначив грузинів.

"Москва будує свою вертикаль": грузинський журналіст висловився про переворот в "ЛНР"

Скріншот поста аккаунта (facebook.com/korchilava.bacho)

"Думаю, з Луганщиною вони розібралися, тепер питання, коли почнуться трубації в Донецьку", - підсумував Корчілава.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ватажок "ЛНР" Плотницький пішов у "відставку". Бойовики заявляють, що це рішення він прийняв нібито у зв'язку з пораненнями і контузіями після замахів. Після перевороту в Луганську Теслярської призначили уповноваженим від "ЛНР" за виконанням мінських угод. До бойових дій на Донбасі він працював у Луганської обласної інспекції у справах захисту прав споживачів.

Пізніше так званий "парламент" самопроголошеної "Луганської народної республіки" затвердив Леоніда Пасічника тимчасовим ватажком "ЛНР".

Повідомляється, що "народна рада" прийняв відставку Ігоря Теслярської, який втік в ході перевороту в Російську Федерацію, і підтримав призначення Пасічника виконуючим обов'язки голови ЛНР" до проведення "виборів".