ru ua

Будівництво Керченського мосту призведе до екологічної катастрофи і загибелі дельфінів

Будівництво Керченського мосту призведе до екологічної катастрофи і загибелі дельфінів Фото: Дельфіни (unsplash.com/taliacohen)

Різка зміна хімічного складу води призведе до вимирання багатьох живих організмів

Будівництво моста через Керченську протоку може призвести до екологічної катастрофи. Про це повідомляє Прокуратура АР Крим.

Фахівці повідомляють, що масштабні роботи можуть перетворити Азовське море в Чорноморську затоку. А різка зміна хімічного складу води призведе до загибелі багатьох живих організмів, в тому числі, дельфінів, які занесені в Червону книгу.

"У даний час Прокуратура Автономної Республіки Крим здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил екологічної безпеки (ст. 236 КК України) суб'єктами господарської діяльності за будівництво транспортного переходу до півострова Крим через Керченську протоку, що спричинило тяжкі наслідки природного довкілля", - йдеться в повідомленні.

Експерти оцінюють можливі збитки, завдані навколишньому середовищу Чорного і Азовського морів при будівництві Керченського мосту, в 10 мільярдів гривень.

Раніше ми повідомляли, що у Криму масово загинули дельфіни.