ru ua

"Струни пам'яті": У Миколаєві відкрили меморіал загиблим героям АТО

"Струни пам'яті": У Миколаєві відкрили меморіал загиблим героям АТО Фото: Меморіал (facebook.com/NikolaevTime)

На монументі розміщені 155 табличок з прізвищами загиблих воїнів

В День захисника України, 14 жовтня, в Миколаєві урочисто відкрили меморіал на честь загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців - "Струни пам'яті". Про це повідомили на сайті прес-служби Миколаївської обласної державної адміністрації.

У заході взяли участь керівництво області та міста, ветерани АТО, родичі загиблих військовослужбовців, волонтери.

На меморіалі розміщені 155 табличок з прізвищами загиблих Героїв АТО Миколаївської області. А український прапор, який розташований у центрі стели, має свою символічну історію. Саме він був встановлений в селі Широкіно після визволення населеного пункту від ворожих військ.

Голова облдержадміністрації Олексій Савченко, звертаючись до учасників заходу, наголосив, що герої, які віддали життя за Україну на сході, назавжди залишаться в пам'яті людей і в їх серцях.

"155 героїв віддала Миколаївська область, 155 душ пішли назавжди, але ми повинні їх згадувати. І сьогодні, коли ми тут, ми повинні присягнути, що ніколи не зрадимо їх інтересів, ніколи не зрадимо те, за що вони віддали останнє, що у них було - життя, за нашу Україну! Вільну, соборну, неподільну Україну! Ми повинні об'єднатися і добиватися перемог", - зазначив Олексій Савченко.

altaltaltaltФото: Меморіал загиблим героям АТО (facebook.com/Oleksiy Savchenko)

Нагадаємо, загиблому 23-річному воїну АТО присвоїли звання героя України.