ru ua

"Стукаємо у всі двері ": мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг (фото, відео)

"Стукаємо у всі двері ": мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг (фото, відео) Фото: полонені бійці (colonelcassad.livejournal.com)

Деякі українці вже кілька років перебувають у полоні

У суботу, 19 травня, мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг з нагоди четвертої річниці створення батальйону "Кривбас". Про це повідомляє "krivbass.city".

"Мій син потрапив у полон під Іловайском. Я одна з тих 16-ти матерів, які чекають повернення своїх синів з полону. Ми знаємо, що наші діти в полоні, у нас є відео доказ, що наші сини там, але та сторона досі цього не підтверджує. Хоч місцеве населення повідомляє нам про переміщення наших дітей і ми приблизно знаємо, де вони знаходяться", - сказала мама одного з полонених Олена Сугак.

"Стукаємо у всі двері ": мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг (фото, відео)"Стукаємо у всі двері ": мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг (фото, відео)"Стукаємо у всі двері ": мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг (фото, відео)"Стукаємо у всі двері ": мами полонених бійців ЗСУ влаштували мітинг (фото, відео)

Фото: мітинг мам полонених бійців (krivbass.city)

За словами жінки, в останній раз вона бачила сина 3 січня минулого року. Також жінка уточнила, чому зараз "про обмін не може бути й мови".

"Ми стукаємо у всі двері. Ось нещодавно ми зустрічалися з представниками НАТО в Києві, обговорювали цю тему з представником США Волкером. Причина одна - поки не надійде сигнал з Росії, про обмін не може бути мови", - підкреслила вона.

Більш того, за словами Сугак, бойовики зв'язувалися з нею ще в 2014-му році і вимагали викуп. Проте потім ситуація змінилася, і тепер все вирішується через Кремль.

Відео: мітинг мам полонених бійців (Youtube-канал/Юлія Гданская)

До речі, в Києві на Майдані Незалежності кілька сотень людей зібралися з вимогою прискорити звільнення українських політв'язнів. На ній були присутні звільнені з полону Ігор Козловський, Володимир Перел і Володимир Фомичов.

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму (video.rbc.ua)