ru ua

Студентське пекло: опубліковані моторошні фото з університетського гуртожитку в Одесі

Студентське пекло: опубліковані моторошні фото з університетського гуртожитку в Одесі Фото: Майже так виглядають кімнати в "общазі" (flickr.com)

Студенти та їхні батьки скаржаться на брудні матраци і розвалені шафи в кімнатах

Мешканка Одеси показала, в яких умовах живуть студенти одного з місцевих вишів. Так, жінка на своїй Facebook-сторінці опублікувала фотографії однієї з кімнат гуртожитку, в яку поселили студента-першокурсника.

За словами Ольги Ращупкіної, в кімнаті з обдертими стінами і проводами студентам пропонують складати свої речі в розвалені шафи і спати на брудних матрацах.

"Справа не тільки в тому, що єдиний душ на чотирьох- або п'ятиповерховий гуртожиток розташований на першому поверсі, хоча в наш час це теж вже не повинно бути нормою. Пропоную вам помилуватися фотографією кімнати, в яку йому (студенту – Прим. ред.) запропонували вселитися, сказавши, що можна зробити невеликий (!) ремонт. Це як же треба не любити цих першокурсників, щоб взагалі вважати, що це хоч якось підходить для житла і за це потрібно заплатити нехай невеликі, але 3300 грн на рік", - написала вона.

Друзі, я вже третій день перебуваю під враженням. Поділюся з вами. Моя дочка в цьому році закінчила школу і вступила в...

Опубліковано Ольгою Ращупкиною 6 вересня 2016 р.

"Діти добре вчаться, проходять на бюджет, щоб потім відразу потрапити в таку "реальність", - резюмувала Ольга.

До речі, Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" отримав ім'я Ігоря Сікорського.