Студента, який поставив "незручне" питання Порошенко, не виключать

Студента, який поставив "незручне" питання Порошенко, не виключать
Фото: Петро Порошенко (obzor.press)

У внз, де навчається Тарас Стародубец, спростували поширену інформацію про відрахування студента

В Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" заявили, що не збираються відраховувати своїх студентів за політичні погляди. Про це повідомила керівник прес-центру НаУКМА Лариса Сиволожская, передає Цензор.НЕМАЄ.

"В Могилянці за політичні погляди не виключають. Більше того, ми їх вчимо сперечатися, у тому числі з президентами держави. Основ критичного мислення Могилянка навчає спеціально. У системі цінностей Могилянки те, що наш студент задає незручні запитання главі держави, - абсолютна норма. Це не є чимось поганим", - заявила Лариса Сиволожская.

"Якщо б це було чимось екстремістським, або спрямованим проти державності України, проти територіальної цілісності, то якщо б такий студент у нас і вчився, то це питання розглядало б студентське самоврядування. Система управління Могилянки не передбачає, що президент або декан може прийти і сказати: "А давайте відрахуємо цього студента, тому що він задав президенту незручне питання", - пояснила вона.

"Питання виключення (Стародубца. - ред.) не стоїть на порядку денному і в такому ключі не може стояти. Те, що студент поставив звичайний питання президенту країни, який йому не сподобався, - це не привід відраховувати студента. Він з цієї причини точно не буде відрахований", - запевнила Сиволожская.

Нагадаємо, раніше у КНУ спростували відрахування студента, який поставив питання Порошенко, хоча виявилося, що Тарас Стародубец не навчається в цьому університеті.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся