Студентку, яка стрибнула з моста, відрахували з вузу

Понеділок 19 лютого 2018 11:18
Студентку, яка стрибнула з моста, відрахували з вузу
Фото: Мукаддас Насырлаева (facebook.com/kyiv.gp.gov.ua)

В університеті оформили документи заднім числом

Студентку НМУ імені А. А. Богомольця Муккадас Насирлаєву, яка стрибнула з моста, відрахували з унивесритета заднім числом. Відповідне рішення було опубліковано на сайті адміністрації вузу.

"Мукаддас була відрахована з НМУ за порушення міграційного законодавства. Термін дії візи закінчився 17.12.2017 року. До цього часу Насырлаева не оформила вигляд і не поїхала в Туркменістан, щоб отримати нову візу. 18 січня медичний університет повідомив про розірвання контракту з Мукаддас Насирлаевой на підставі порушення студенткою міграційного законодавства, 24 січня їй було другий раз особисто повідомлено про підписання наказу про відрахування з університету, оскільки ситуація не змінилася", - сказано в повідомленні.

Студентку, яка стрибнула з моста, відрахували з вузу

Скріншот (nmu.ua)

Адвокат родини дівчини впевнений, що відрахування Мукаддас провели заднім числом.

"НМУ ім. Богомольця в "кращих" традиціях чиновників радянського союзу відрахував Мукаддас заднім числом. Вони пишуть, що за станом на 18.02.2018 р. не знають що сталося з Мукаддас", - написав він у Facebook.

Студентку, яка стрибнула з моста, відрахували з вузу

Скріншот поста (facebook.com/rovshanbek.rozmetov)

Нагадаємо, що зникла в Києві студентка вчинила самогубство, стрибнувши з моста Патона.

Інформацію про трагедію повідомив глава діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов.

"Виявилося, що трагедія відбулася ще 30 січня, у день зникнення Мукаддас. Нам було відомо, що дівчина зайшла в 17.00 в метро на станцію "Політехнічний інститут" і пропала. Тепер з'ясувалося, що вона вийшла на станції "Дніпро", звідти дійшла пішки до моста Патона і стрибнула з моста у річку. До останнього ми сподівалися, що Мукаддас жива, але на жаль, камери відеоспостереження зняли момент, як вона стрибнула", - повідомив Розметов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся