ru ua

Суд над Зайцевої: бурхлива реакція соцмереж

Суд над Зайцевої: бурхлива реакція соцмереж Олена Зайцева (УНІАН)

Українці вважають, що "найстрашніше покарання - це усвідомлення провини"

Суд над Зайцевої завершився у Харкові. Суд постановив залишити 20-річну Олену Зайцеву під вартою на два місяці - до 10 лютого 2018 року (в Харківській установі виконання покарань №27).

Раніше Зайцева визнала свою провину. Зокрема, Зайцева заявила, що "винна у трагедії" і зі сльозами на очах звернулася до родин загиблих з проханням про прощення.

"Я щиро співчуваю і прошу вибачення! Будь ласка, вибачте мене, якщо зможете, я дійсно жалкую і молюся кожен день про всіх загиблих і потерпілих... Я б віддала своє життя!" - сказала Зайцева.

Суд над Зайцевої: бурхлива реакція соцмереж

Суд над Зайцевою (скрін)

"Я вам клянусь, більше ніколи не сяду за кермо. Вибачте будь ласка... Всі вважають, що я наркоманка, але я не хочу, щоб в першу чергу вважали, що винуватиця ДТП – наркоманка. Я нічого не вживала, для мене це небезпечно, якщо прийму, то це буде смертельним результатом", - зазначила вона.

Також підозрювана зазначила, що "боїться нового зіткнення" і "більше ніколи не планує сідати за кермо".

Користувачі мережі вже відреагували на рішення суду по Зайцевій.

"Найстрашніше покарання - це усвідомлення провини! З цим почуттям дуже важко жити! Дай бог, що б вона його випробувала щиро! Царство небесне всім загиблим в цій безглуздій, страшної аварії!" - написала Тетяна Ховаєва.

"За свої помилки треба відповідати, плакати треба було раніше, а тепер треба буде сидіти від дзвінка до дзвінка і жити з цим все життя", - зазначила Наталія Ануфрієва.

"Тобі життя не вистачить, щоб вимолити прощення, бо цьому немає прощення. Ти думала, з багатим батьком - вся планета твоя? Ні, люба. У Господа все записано, а список у тебе великий. Ясно, що тебе випустять і ти рванеш за бугор, але від долі ще ніхто не тікав! Бумеранг ніхто не відміняв", - емоційно прокоментувала Валентина Асрієва.

Суд над Зайцевої: бурхлива реакція соцмереж

Скріншот коментарів

"Більше за кермо вона не планує сідати... Ну так, по тюрмі на машинах не їздять..." - написала Катерина Горлач.

Суд над Зайцевої: бурхлива реакція соцмереж

Скріншот коментарів

Нагадаємо, аварія на перетині Сумської та провулку Мечникова відбулася 18 жовтня.

Після зіткнення Volkswagen Touareg і Lexus RX 350 "японець" вилетів на тротуар і врізався в групу людей.

В результаті п'ятеро людей загинули на місці, ще шестеро отримали травми різного ступеня тяжкості. Ще одна постраждала пізніше померла в лікарні.

20 листопада суд на 60 днів заарештував Олену Зайцеву, яка була за кермом Lexus, а 8 листопада в СІЗО строком на 42 дня вирушив Геннадій Дронов. Обох звинувачують у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило загибель двох і більше осіб.

Максимальна санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

До речі, на засідання прийшли рідні загиблих у страшній аварії: Ігор Берченко, батько загиблої Оксани і Діани Берченко, а також батьки загиблого Олександра Євтєєва.