ru ua

"Доля жити": в мережі розповіли історії щасливчиків, які уникли загибелі у пожежі в Кемерово

"Доля жити": в мережі розповіли історії щасливчиків, які уникли загибелі у пожежі в Кемерово Фото: Пожежа в Кемерово (twitter.com/UkrZaKordonom)

Деякі дивом уникли загибелі завдяки збігу обставин

У мережі розповіли історію тих людей, яким дивом вдалося уникнути загибелі у жахливій пожежі ТЦ в Кемерово. Про це передають росСМИ.

Хлопців з селища Трещевский Кемеровській області привезли на екскурсію в місто. У пожежі виявилися сім учнів школи селища, шестеро з них загинули.

Одному хлопчику судилося залишитися в живих. У торговому центрі він раптом перехотілося веселитися – стрибати на батутах, їсти морозиво, грати в автомати і дивитися мультфільм. Школяр довго чекав цієї поїздки, але раптом різко став просити матір поїхати додому. Кажуть, просто благав її піти з магазину.

"Хлопчик в обід з мамою поїхав з "Зимової вишні" – захотів додому. Не доля, значить. Вірніше, навпаки, доля жити", – цитує завуча "КП".

У 5 "А" класі школи селища Трещевский було 12 учнів. Двоє з них є вихованцями дитячого будинку, і це врятувало їм життя. Трьох не відпустили батьки. Мати 11-річної Діани Б. розповіла, що чекає п'ятого дитини, і коштів на розваги в сім'ї немає. Тепер вона рада, що пошкодувала грошей на "смертельний квиток".

"Дочка всю ніч проплакала, коли я її не пустила з подружками. Дуже переживала. А коли дізналася, що сталося, обняла мене, каже: "Мамо, спасибі!" Складно їй, звичайно, пережити це все. Половини класу, вважай, немає. Як тепер в школу йти? На валеріані другу ніч", – цитує мати Діани "360".

Зараз школа в Трещевском закрита. Відразу після пожежі в селище приїхали слідчі. Вони провели обшук і вилучили документи з навчального закладу. Почалися допити директора, завучів, учителів – усіх, хто мав відношення до поїздки хлопців у "Зимову вишню".

Місцева мешканка Світлана Теплінськая розповіла, як її племінниця з родиною дивом уникли загибелі.

"Вони теж приїхали в "Зимову вишню", але на парковці не виявилося вільних місць, - розповіла жінка. - Довго паркувалися, близько 20 хвилин. Зайшли в туалет, поки шукали касу, сеанс почався. Довелося піти. А хвилин через 15 дізналися, що горить", - каже жінка.

Раніше повідомлялося, що Styler зібрав найбільш резонансні висловлювання російських чиновників і родичів загиблих під час пожежі у "Зимовій вишні".