ua en ru

У судді з Дніпра знайшли особисту церква в додачу до особняка і квартирах

У судді з Дніпра знайшли особисту церква в додачу до особняка і квартирах Фото:Особняк Наталі Петренко (prosud.info)

Декларуючи свої доходи, Наталя Петренко підтвердила наявність у себе багатомільйонної нерухомості

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Наталія Петренкооказалась власницею елітного особняка, кількох, декларуючи скромні доходи, виявилася власницею величезного особняка, кількох квартир, гаражів та земельних ділянок. Про це йдеться у журналістському розслідуванні проекту Prosud.

Наталя Петренко стала відомою у 2008 році, коли погоріла на хабарі". Тепер же у неї в наявності виявилося майно на кілька мільйонів гривень. Згідно декларації та Держреєстру прав на нерухоме майно, суддя володіє великим будинком площею 457 кв.м власною церквою у дворі. Каже, будинок, вартість якого в 2007 році склала $233 тис., їй подарували.

Також у петренко є дві квартири площею 155 м2 і 66 м2, більша з яких коштує близько $200 тис. А в Ялті у судді є земельна ділянка. У декларації чиновниця зазначила ще "інше нерухоме майно" загальною площею більше 300 кв. м, а також 5 гаражів.

Раніше у судді знайшли елітну квартиру в центрі Києва. Вартість нерухомості перевищує річний оклад чиновниці мінімум у 120 разів.