ua en ru

У Сумській області виявили покинуте немовля

У Сумській області виявили покинуте немовля Фото: Немовля (freeimages.com)

Поліція розшукує батьків

Поліція Сумської області розшукує родичів новонародженої дитини, яку залишили у під'їзді багатоквартирного будинку. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної поліції на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У п'ятницю, 9 березня, мешканка Лебедина, Сумської області, виявила в під'їзді свого будинку покинуте немовля. Дитина лежала на підлозі, загорнута в ковдру і плакала. Жінка забрала малюка у свою квартиру й викликала на місце події поліцію і швидку медичну допомогу.

Новонародженого доставили в місцеву лікарню.

"Викликані медики оглянули малюка і визначили, що йому близько двох місяців. Зараз він поміщений в лікарню і перебуває під наглядом фахівців. Співробітники поліції склали відповідний акт про знаходження дитини. Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження, в рамках якого будуть з'ясовуватися причини та обставини факту залишення дитини в небезпеці", - повідомив начальник відділу ювенальної превенції Сумської обласної поліції Сергій Тарасенко.

Медики повідомили, що дитина перебуває у вкрай занедбаному стані і виснажена.

Поліція активно розшукує мати дитини і проводить опитування жителів Лебединського та сусідніх районів. Вони обходять всі адреси, де нещодавно народилися діти.

У Сумській області виявили покинуте немовляУ Сумській області виявили покинуте немовляУ Сумській області виявили покинуте немовляУ Сумській області виявили покинуте немовляУ Сумській області виявили покинуте немовля

Фото: Поліція виявила покинутої дитини (facebook.com/policesumy)

Відпрацьовуються всі версії події – від викрадення дитини до того, що відмовилися від немовляти з-за складної життєвої ситуації.

Працівники поліції просять усіх придивитися до фото хлопчика. Можливо, хтось впізнає самого малюка або його одяг.

Якщо у кого-небудь є інформація, яка може допомогти малюкові, поліція просить звертатися в Лебединские відділення поліції за телефонами: (код 05445) 2-00-21 або (066) 860-71-42 - чергова частина. Крім того, можна зателефонувати на спеціальну лінію "102".

Також співробітники поліції просять зателефонувати тих, у кого є інформація про знайому породіллю, у якої зникла дитина.

У Сумській області виявили покинуте немовляУ Сумській області виявили покинуте немовля

Скріншот поста (facebook.com/policesumy)

Нагадаємо, у Кривому Розі собака знайшла тіло дитини.