ua en ru

У Сумській області батько кинув 2-річного хлопчика в кафе і втік

У Сумській області батько кинув 2-річного хлопчика в кафе і втік Колаж РБК-Україна

Правоохоронці шукали маму хлопчика двоє діб

У Сумській області двоє чоловіків на очах у численних свідків залишили дворічного хлопчика у придорожньому кафе-магазині, а самі поїхали. Про це повідомляє ТСН.

Згодом з'ясувалося, що малюка кинув напризволяще рідний батько.

Повідомляється, що інцидент стався близько 8:00 ранку, коли до кафе-магазину під'їхав позашляховик, з якого вийшли двоє чоловіків з маленьким хлопчиком на руках. Дитя вони занесли всередину і залишили біля прилавка, сказали, що дуже поспішають, і поїхали. Продавцям від несподіванки відібрало мову, а коли жінки вибігли на вулиці, машини вже не було.

"Магазин тільки відкрився. Це був сюрприз", - кажуть здивовані жінки.

У хлопчика жінки дізналися сусідського Михасика, якого часто бачили разом з мамою, яка заходила за спиртним.

"Яка може бути мати. У неї четверо дітей. Бабуся дивиться за ними", - розповіли в магазині.

Продавці трохи почекали, думали, що дитину відразу забере мати, але вона так і не прийшла, хоча живе в кількох десятках метрів від кафе. Тоді про персонал закладу повідомив в поліцію – і дитину забрали в реабілітаційний центр.

"Ми його помили, нагодували. Дитина без зовнішніх ознак насильства. Нас дуже здивувало, що дитина в такому віці дуже самостійний", - зізналася директор Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Валентина Ніколаєва.

Правоохоронці шукали маму хлопчика дві доби, поки вона не з'явилася на території району. 38-річна жінка каже, що весь цей час намагалася знайти сина, тому що залишила малюка на кілька хвилин з його біологічним батьком, який приїхав з Полтавської області, а сама пішла в магазин. Вчинок чоловіка розцінює як спробу залякати її і відібрати малюка.

"Батько хотів забрати дитину до себе, щоб я повернулася до нього", - невиразно пояснює горе-матір.

"Він чекав цього хлопчика, хотів сина я народила йому сина. Побив раз, побив два, побив три – і я втекла від нього. Тепер я не буду зустрічатися з ним. Він зовсім не побачить цієї дитини", - стверджує вона.

Правоохоронці кажуть, що можливо дитини не повернуть самої матері, тому що дорослі розбирання, заручниками яких став малюк, можуть призвести до позбавлення батьківських прав. Все залежить від результатів перевірки, на час якої хлопчик залишиться в реабілітаційному центрі.

"В даний час з мамою проводяться слідчі дії", - повідомив керівник Недригайлівського відділу поліції Володимир Зубенко.

Відео: Кинули дитину (youtube.com/ТСН)

Нагадаємо, що стало відомо про долю хлопчика з Києва, який тримав у страху всю школу.