ru ua

Дружина майбутнього президента Франції старша від нього на 24 роки

Дружина майбутнього президента Франції старша від нього на 24 роки Фото: Еммануель Макрон (instagram.com/emmanuelmacron)

Пара познайомилася 20 років тому, коли Макрону було 15 років

За результатами підрахунку голосів у Франції президентську гонку виграв Еммануель Макрон. Цікаво, що дружина політика старша від ньоого майже на чверть століття: йому немає сорока, їй за шістдесят - і у неї сім онуків.

Деякі деталі незвичайної любові французького політика відкриває книга журналістки Анн Фульда "Еммануель Макрон: Ідеальний юнак".

Знайомство відбулося більше 20 років у невеликому провінційному містечку, де Макрон навчався в християнській релігійній школі, а Бріджит викладала йому французьку мову. Йому тоді було 15, їй - 39. Ситуація нестандартна, враховуючи ще й той факт, що Бріджит на той момент була заміжня і мала трьох дітей.

alt

Фото: Макрон з дружиною (fishki.net)

Але молодий Макрон виявився закоханий настільки, що його не зупиняли умовності. У день свого 17-річчя він заявив Бріджит: "Що б ви не робили, як би ви від мене не ухилялася, а я на вас одружуся".

Тоді це могло здатися смішним, але через кілька років Бріджит Троньє несподівано розлучилася з чоловіком, і в 2007 році вони одружилися з Еммануелем Макроном. Йому на той момент було 30 років, їй - 54 роки.

Подружжя разом уже 10 років. Своїх дітей у пари немає, але онуків дружини Макрон приймає як своїх.

На всіх політичних заходах Макрон з'являється разом з Бріджит, подружжя ніжно тримаються за руки, а на багатьох фотографіях зображені і під час поцілунку.

Нагадаємо, що Макрон переміг на виборах президента Франції.