ua en ru

"Суворий Київ": чоловік вкрав пакет з їжею і відстрілювався з пістолета

"Суворий Київ": чоловік вкрав пакет з їжею і відстрілювався з пістолета Фото: Пістолет (flickr.com Jonathan Mallard)

Другий злодій втік з місця події

У Києві на вулиці Якуба Коласа чоловік вкрав пакет з їжею з супермаркету і відстрілювався з пістолета. Про це повідомляє засновник dtp.kiev.ua Влад Антонов facebook.com/vlad.life)

"Увечері в 23:00 по вулиці Якуба Коласа,1в були чутні постріли, схожі на пістолетні. Людина з розбитим носом розповів, що сталося. За словами потерпілого Миколи, він повертався додому на вулицю Ромена Роллана, 14 з продуктового магазину. Підійшовши до будинку, хлопець виявив, що забув ключі. Поставивши пакет з продуктами на землю, він почав дзвонити дружині, щоб та скинула йому ключі з балкона. У цей момент повз проходили дві людини. Вони схопили пакет з продуктами і почали тікати", - сказано в повідомленні.

Молодий чоловік не розгубився і погнався за ними. Він наздогнав одного з крадіїв, у якого був його пакет і між ними зав'язалася бійка. Під час бійки грабіжник витягнув пістолет і вистрілив два рази, але не влучив у господаря продуктів. Хлопцеві вдалося вибити пістолет з рук зловмисника і повалити його на асфальт. Дружина потерпілого викликала поліцію.

"Суворий Київ": чоловік вкрав пакет з їжею і відстрілювався з пістолета

"Суворий Київ": чоловік вкрав пакет з їжею і відстрілювався з пістолета"Суворий Київ": чоловік вкрав пакет з їжею і відстрілювався з пістолета"Суворий Київ": чоловік вкрав пакет з їжею і відстрілювався з пістолетаСкріншот (facebook.com/vlad.life)

Нагадаємо, що у Києві шукають чоловіка, який рано вранці нахабно краде квіти у вазонах біля сусіднього будинку. Чоловік промишляє за адресою Харківське шосе, 17а.