"Свободівець" розповів, кого на окупованих територіях потрібно позбавляти українського громадянства (відео)

"Свободівець" розповів, кого на окупованих територіях потрібно позбавляти українського громадянства (відео)
Фото: Ігор Мірошниченко (facebook.com-yana.levitskaya.3)

Політик вважає, що населення окупованих територій потрібно буде інтегрувати в українське суспільство

Народний депутат України VII скликання, "свободівець" Ігор Мірошниченко заявив, що потрібно позбавляти українського громадянства тих людей, які, проживаючи на тимчасово окупованих територіях, отримали паспорти інших держав. Про це він розповів в ефірі програми "Vox Populi" на телеканалі ZiK.

Мірошниченко підкреслив, що необхідно додержуватися Конституції України.

"Моя позиція була, є і буде незмінною. Всі, хто на окупованих територіях отримав паспорти інших держав, вони порушують Конституцію України і повинні бути автоматично позбавлені українського громадянства. Це закон, це Конституція України, яка не передбачає подвійного громадянства. Разом з тим, є люди, які зберегли українське громадянство і відмовилися отримувати російське на окупованих територіях. І, безумовно, українська держава, має про цих людей піклуватися і має захищати їх", — зазначив він.

Політик також сказав, що після того, як Україна рано чи пізно поверне окуповані території, необхідно буде виконати важку і складну роботу по поверненню місцевого населення в лоно нашої країни. Він вважає, що населення окупованих територій потрібно буде інтегруватися в українське суспільство, щоб не було більше "сепаратистських елементів".

Дивитися з 14:25

Відео: Ігор Мірошниченко (youtube.com/Телеканал ZIK)

Раніше в мережі показали, як бойовики обстріляли Зайцево (фото).

У квітні Україна втратила 11 захисників

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся