"Плювати хотів на Україну":

Священик УПЦ МП зневажив пам’ять загиблого українського бійця

STYLERLIFE        17.07.2017 - 16:17
Священик УПЦ МП зневажив пам’ять загиблого українського бійця (Колаж РБК-Україна)
Священик УПЦ МП зневажив пам’ять загиблого українського бійця (Колаж РБК-Україна)

Мешканці Жовкви вважають, що адептам РПЦ не місце в Україні

У місті Жовква Львівської області священик УПЦ МП Степан Хомин закрив двері церкви перед труною з загиблим 27-річним бійцем АТО Володимиром Турчином. Про це повідомляє портал "Форпост".

"Не дивлячись на смерть мешканця, перш за все людини, яку ховають, церковні служителі УПЦ МП не удостоїли навіть відкрити дверей храму, провести в останню путь загиблого. Для представників церкви московського патріархату смерть людини виявилась недостатньо істотним приводом, щоб хоча б відчинити ворота, чи провести дзвонами, або молитвами героя", - йдеться в матеріалі.

Своє обурення з приводу дій Хомина жорстко висловлюють місцеві жителі. Деякі навіть пропонують "вигнати" священика з міста.

"Ми ховали Володю всім містом. Проводжали в останню путь священники всіх конфесій Жовкви. І тільки в одному храмі були закриті двері і ворота храму. Цей "служитель", настоятель храму отець Степан Хомин плювати хотів на Україну, на тих, хто гине за неї. Це просто вже виходить за рамки елементарних понять моралі та совісті", - сказав боєць АТО Олександр Кіцілінський.

Фото: Отець Степан Хомин (forpost.lviv.ua)

За словами місцевого жителя Юрія Гнатюка, у церкві УПЦ МП "сидять сепаратисти".

"Вони це зробили спеціально. Усі храми проводжали військового, а вони закрили двері. Коли ми вертались з цвинтаря - вони правили вінчання і шлюб. Наше горе для них нічого не значить, в них була радісна подія… Ми не хотіли якоїсь особливої відправи, чи шани, але хоча б не закривали демонстративно двері перед загиблим. Я вважаю, що при такому ставленні ця церква не має права бути в Україні. Нехай повертаються до Путіна, і правлять, як хочуть", - сказав він.

Раніше Styler писав про те, що священик відмовив бійцеві АТО у відправі за загиблими.

Теги: УПЦ МП
On Top