ua en ru

"Син рвався на війну з самого початку": в мережі розповіли зворушливу історію матері бійця АТО

"Син рвався на війну з самого початку": в мережі розповіли зворушливу історію матері бійця АТО Фото: Бійці АТО (mil.gov.ua)

Мама військового розповіла, як її син пішов на фронт

Українська письменниця та поетеса Світлана Поваляєва - мама військового Василя, який служить у батальйоні Кульчицького. Раніше хлопець був у 93-ій бригаді. Вона розповіла історію про свого сина в рамках проекту про мам, які чекали або чекають своїх синів і дочок з Донбасу. Про це написали на сторінці "Повертайся живим" Facebook.

"Син рвався на війну з самого початку, хлопці з "Айдара" його відрадили, йому 17 років було ...Але ДАП став останньою краплею. Домовився з хлопцями, сказав братові, що йде воювати, брат під великим секретом розповів мені - довго ламала голову, як сказати, що я все знаю ... "Екіпа" у нього взагалі не було, ні форми, ні теплих речей, ні броника, ні каски, ні спальника, ще й у сім'ї тоді була фінансові труднощі. За кілька годин мої друзі повністю його екіпірували - це було просто неймовірно: всі отримали, від аптечки до каски, навіть тактичні рукавички та окуляри - і таке все крутезное, що навіть самій захотілося на війну!" - розповіла Світлана.

Мама військового зізналася, що про багатьох речах вже дізнавалася постфактум.

Жінка згадує, що найважче було в 2015 році.

"Знаєте, найдивніше, що мій син зовсім не змінився. У нього великий запас міцності і відмінне почуття гумору. Любимо один одного, без потреби не вантажимо: я знаю, якщо довго не дзвонить, значить, просто немає зв'язку, і все добре. На мене особисто війна катастрофічно вплинула - чотири роки руйнівної затяжної депресії, але якось пройшло. Молодший син Роман також збирається в армію, тому розслаблятися рано!", - підсумувала Світлана.

"Син рвався на війну з самого початку": в мережі розповіли зворушливу історію матері бійця АТО"Син рвався на війну з самого початку": в мережі розповіли зворушливу історію матері бійця АТО

"Син рвався на війну з самого початку": в мережі розповіли зворушливу історію матері бійця АТОСкріншот (facebook.com/backandalive)

Нагадаємо, що підліток з Красногорівки вже рік лікується від травм, одержаних під час обстрілу (відео).