ua en ru

"Сюжет недопрацьований": блогер показав, як українські телевізійники "ридають за Задорновим"

"Сюжет недопрацьований": блогер показав, як українські телевізійники "ридають за Задорновим" Фото: Михайло Задорнов (youtube.com/Задор ТВ)

Російський сатирик помер у віці 69 років

У мережі показали, як українські канали, зокрема "Інтер", сумують про Михайла Задорнове. Відповідний ролик опублікував блогер Микола Малуха на своїй сторінці в Facebook.

"Сюжет недопрацьований": блогер показав, як українські телевізійники "ридають за Задорновим"

Скріншот поста (facebook.com/mykola.malukha)

"Інтер" ридає за Задорновим", - прокоментував він.

Блогер зазначив, що в сюжеті не вистачає деяких цитат.

"Сюжет недопрацьований. Треба було кілька його цитат вставити:"Коли українські ополченці були простими мужиками з мисливськими рушницями. Проти них послали БТРи, і у них з'явилися БТР. Проти них послали танки, у них танки з'явилися, потім літаки", - написав він.

Відео: Сюжет на телеканалі "Інтер" (facebook.com/mykola.malukha)

"Малайзійський Boeing впав тому, що був важчий за повітря". "Євро*опи, так звані, євро-Кличко... Вони нас звинувачують в тому, що Росія робить Україну колонією. Хлопці, яка колонія може бути з країни, яка нічого не виробляє? Я щоразу згадую це вираз, що Україна російська колонія, коли голюся. Тому що у мене пінка українська, нею навіть голитися не можна", - запропонував ще цитати Малуха.

Раніше російський музикант прокоментував смерть сатирика.

"Всі такі справедливі і сміливі раптом. Голосно і відважно воюють з мертвим Задорновим, танцюють на могилі, глумляться над трупом, таврують і засуджують. А повоювати з живим не спромоглися? А що ж так? Хто ж заважав зустрітися, пояснити йому, що погано, а що добре, в морду дати, врешті-решт? Він з охороною не ходив. А тепер, значить, б'ючи ногами... Мертвого. Противно. Соромно. Не можна так. Воювати треба з живими, небезпечними, діючими негідниками, а не з мертвими. Але, мабуть, кишка тонка", - зазначив Професор Лебединський.