ru ua

"Такого хлопчика втратили": у Хмельницькій області провели в останній путь бійця АТО

"Такого хлопчика втратили": у Хмельницькій області провели в останній путь бійця АТО Фото: Свічка (freepik.com)

Шлях героя усипали гвоздиками і трояндами

В Хмельницькій області з військовими почестями провели в останній путь бійця АТО Геннадія Вегеру. Про це повідомляє ТСН.

У Хмельницькій області проводили в останній путь 37-річного Геннадія Вегеру, стрілка з АТО. Його друзі та односельці усипали весь шлях до кладовища трояндами і гвоздиками. Поховали бійця з усіма військовими почестями в його рідному селі Курилівка Хмельницької області.

Скорботна хода розтягнулася на сотні метрів. Весь шлях до кладовища, а це близько двох кілометрів, проводжаючи героя в останній путь, йшли мовчки.

Геннадій Вегера загинув кілька днів тому в бою біля селища Піски, під Донецьком. Разом з побратимом з АТО, Геннадій виїжджав на броненосці і підірвався на вибуховому пристрої. Обидва хлопці загинули.

У Геннадія залишилися дружина і троє дочок. Вегера пішов добровольцем на фронт і прослужив більше трьох років. Дружина була категорично проти того, щоб чоловік йшов воювати. Навіть спалила його паспорт, щоб не пустити його на війну. Але Геннадій Вегера відновив документ і все одно пішов воювати.

Односельці про нього відгукуються тепло.

"Добрий, спокійний, розважливий і працьовитий. Всі шкодують, такого хлопчика втратили, хороший хлопець", — зізнається односельчанин Володимир Габатель.

Відео: Прощання з героєм (ТСН)

Нагадаємо, у Чернівцях провели в останню путь загиблого бійця АТО.

Військовий загинув 10 січня на Светлодарской Дузі В Чернівцях попрощалися з загиблими в АТО бійцем Володимиром Анадымбом.

Спочатку його пам'ять вшанували в Заліщиках, потім в Кіцмані, потім привезли в Чернівці. Молебень провели в Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, передає АС.

Труну з тілом Володимира Анадимба привезли до Собор Успіння Пресвятої Богородиці. Шлях Героя встелили пелюстками троянд.