ua en ru

"Тарган в клярі": у київському кафе відвідувачів чекав неприємний сюрприз

"Тарган в клярі": у київському кафе відвідувачів чекав неприємний сюрприз Колаж: РБК-Україна

Жалобная книга була списана негативними відгуками

У Києві в одному з закладів Дарницького району відвідувачі виявили у себе в їжі таргана. Клієнти попросили принестижалобную книги, а вона вже була списана скаргами. Інцидент стався у кафе "Культ". Про це повідомили на сторінці dtp.kiev.ua Facebook.

"Тарган в клярі. Плюси, мінуси, підводні камені? Доброго ранку. Вчора обідала з подругою в "Культ" на вул.Ревуцького, 15, і в відбивною у вигляді приємного бонусу попався смажений тарган в клярі. Після прохання принести книгу скарг, принесли незареєстровану, без печаток і реєстраційного номера, полкниги було списано негативними відгуками на які не було відповіді. Поліція була викликана заява написана", - сказано в повідомленні.

"Тарган в клярі": у київському кафе відвідувачів чекав неприємний сюрприз"Тарган в клярі": у київському кафе відвідувачів чекав неприємний сюрприз"Тарган в клярі": у київському кафе відвідувачів чекав неприємний сюрпризСкріншот (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Користувачі мережі відреагували на інцидент в коментарях.

"Трохи Таїланду на Дарниці", - Дмитро Мыкитчук.

"Якщо раптом сирий", - зазначив Андрій Міщенко.

"до Речі, так! А за обід дівчата заплатили? Або їх пробачили?", - прокоментувала Ірина Ягодина.

"Я раз черв'яка в салаті виявив, натур продукт, хороший салат значить", - відреагував Андрій Деркач.

"Тарган в клярі": у київському кафе відвідувачів чекав неприємний сюрприз

Скріншот коментарів (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Нагадаємо, що у Києві дівчину вигнали з кафе з-за її інвалідності. Про подію розповіла сама Людмила Глушко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.