Тетяна Чорновол розповіла, навіщо залізла в машину активістів
Фото: Тетяна Чорновіл (скріншот відео)
Народний депутат України Тетяна Чорновол розповіла, навіщо залізла в машину активістів. За словами Чорновіл, активісти поширювали про неї неправдиву інформацію.
"Коли ці рейдери Портнова приїжджають під Верховну Раду і заявляють, що я рейдер, - вибачте, але поширення цієї брехливої інформації потрібно було зупинити. Коли я пишу, що Онищенко не повернув у бюджет півтора мільярда, це нікого не цікавить. У нас в Україні цікавить тільки клоунада? Це дуже великий програш Майдану: у нас не створені незалежні ЗМІ", - заявила парламентарій.
Нагадаємо, напередодні навколо Верховної Ради цілий день їздив автомобіль з гучномовцями, з яких постійно звучали образливі фрази на адресу депутата Сергія Пашинського. Народний депутат Тетяна Чорновіл вирішила самостійно боротися з активістами, які критикують її соратника, і відібрала у активістів автомобіль.