ru ua

Темношкірий бойовик "ДНР" пригрозив "бандерівцям"і "імперіалістам": в мережі підняли на сміх заяву

Темношкірий бойовик "ДНР" пригрозив "бандерівцям"і "імперіалістам": в мережі підняли на сміх заяву Скріншот з Twitter

Відео викликало резонанс в мережі

У мережі підняли на сміх загрози темношкірого бойовика, який воює за "ДНР". На відео він загрожує "бандерівцям" і "американським імперіалістам". Ролик опублікований на сторінці "Фосфорна Горлівка" Twitter.

"В донецький психоневрологічний диспансер провели інтернет, після чого в мережу потрапило "відеозвернення корінного жителя Донбасу до американським імперіалістам". Терміново викликайте санітарів!" - підписали у соцмережі відео.

Користувачі соцмережі сміються над виступом бойовика в коментарях.

"Він з шахти виліз або засмаг? Те, що мозку немає - очевидно", - написала Saida.

"Він коли-то мило впустив, а в оточенні братушек-скрепоносцев боїться нагнутися і підняти. Четвертий рік так і ходить немитою", - відреагував Шкварки News.

"Цей клоун-афродончанин і на мітингах штовхає подібні речі. В ютубі є відео з ним", - прокоментував Paso Doble.

"До речі, якщо не помиляюся, цей клоун безпосереднє джерело фейку про "негрів НАТО на БТРах" - миготіло відео з ним на Бтрі з російським, начебто, прапором, але у публіки мало в мізках все перемішалося". - написав Йо Луганда.

Темношкірий бойовик "ДНР" пригрозив "бандерівцям"і "імперіалістам": в мережі підняли на сміх заявуТемношкірий бойовик "ДНР" пригрозив "бандерівцям"і "імперіалістам": в мережі підняли на сміх заявуСкріншот коментарів (twitter.com/natohawks)

Нагадаємо, що бойовики "ДНР" вигадали нову страшилку про військах ЗСУ (відео).