ru ua

З тенісисткою Еліною Світоліною стався неприємний конфуз після перемоги на турнірі

З тенісисткою Еліною Світоліною стався неприємний конфуз після перемоги на турнірі Фото: Еліна Світоліна (instagram.com/elisvitolina)

Українка "зламала" переможний кубок на змаганні в Римі

Перша ракетка України Еліна Світоліна під час інтерв'ю після перемоги у фіналі турніру серії Premier 5 в Римі з призовим фондом в 3 мільйони євро, "зламала" нагороду, впустивши кришку від кубка на корт.

Варто відзначити, що спортсменка не очікувала, що приз так просто розбирається і кілька секунд перебувала у подиві, поки організатори не заспокоїли її, що все в порядку. Впавшу частину підібрав один з функціонерів WTA, після чого українка продовжила дякувати публіці і ділитися емоціями від перемоги.

Відео: Еліна Світоліна "зламала" нагороду, впустивши кришку від кубка на корт (Youtube.com/темп)

"Це був дуже важкий матч, весь тиждень в Римі у мене були важкі матчі. Спасибі моїй команді, і хоча у нас завжди є злети і падіння, ви все одно залишаєтеся зі мною (сміється). Спасибі всім, хто робить цей турнір таким особливим. Сподіваюся, я зможу повернутися сюди наступного року, щоб захистити титул", — зазначила Еліна.

Також нагадаємо, що Світоліна виграла тенісний турнір у Римі. Українка у трьох сетах обіграла представницю Румунії Сімону Халеп.