У Тернополі самотній пенсіонер помер із-за того, що ніхто не прийшов до нього на допомогу

У Тернополі самотній пенсіонер помер із-за того, що ніхто не прийшов до нього на допомогу
Фото: Будинок (pixabay.com/MabelAmber)

Пенсіонер кілька днів стукав та кликав на допомогу

85-річний житель села Копичинці Гусятинського району Тернопільської області помер на самоті у власній квартирі з-за того, що ніхто не прийшов йому на допомогу. Про це повідомляє місцевий сайт "Галас".

85-річний Степан Дмитрович був офіцером, майже все своє життя пропрацював у Копиченской виправнії колонії. Кілька років тому овдовів. У нього двоє дітей, але вони давно виїхали жити за кордон.

Сусіди кажуть, що Степан Дмитрович був дуже побожним в останні роки і часто ходив пішки до церкви, яка знаходиться в 4-х кілометрах від міста.

Коли сусіди зрозуміли, що давно не бачили чоловіка, занепокоїлися не відразу, так як думали, що він поїхав до сестри в село або до дочки від першого шлюбу в Чернівці.

А вранці 22 січня почули дивний стукіт. Степан Дмитрович стукав об підлогу, кричав і кликав на допомогу.

"Сусіди довго його не чули і не бачили. Думали, що Степан Дмитрович поїхав до сестри в село або до дочки від першого шлюбу в Чернівці. Вранці 22 січня сусіди почули стукіт. Він стукав об підлогу, кричав, щоб йому допомогли. Треба було виламати двері. Сусіди викликали працівників служби з надзвичайних ситуацій, тому що квартира на четвертому поверсі. Думали, що будуть заходити через вікно, але знайшли майстра, який робив ці двері. Він зумів їх легко відкрити", - розповів сусід Іван і додав, що після того, як змогли відкрити двері, перед очима сусідів постала жахлива картина.

"Ми побачили вражаючу картину. Чоловік лежав скорчений на підлозі і стогнав. Його злегка почали піднімати, підклали під голову подушку. Він заговорив. Сказав, що не пам'ятає, скільки часу так лежить. Згадав, що шостого січня ще вечеряв. Далі - провал. Думаю, що лежав довго, бо мав сильні, що кровоточать пролежні. Мабуть, втратив свідомість, лежав так багато днів, а як прийшов трохи до себе, почав кликати на допомогу", - розповіли сусіди.

Вони подбали про старого, дали йому випити трохи теплого чаю. Довелося дати трубочку, так як Степан Дмитрович пити не міг. Спробували його помити і вирішили викликати швидку, щоб його оглянули лікарі і забрали в лікарню. І поки сусіди залишили його на кілька хвилин одного, Степан Дмитрович помер.

Нагадаємо, у Дніпрі чоловік помер від переохолодження на вулиці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся