ua en ru

У Тернопільській області хлопчик врятував брата і сестру з палаючого будинку

У Тернопільській області хлопчик врятував брата і сестру з палаючого будинку Фото: Пожежники з юним рятувальником (ternopil.dsns.gov.ua)

Загоряння виникло в одній з кімнат будівлі

В селі Мушкатовка Борщівського району дев'ятирічний хлопчик врятував своїх малолітніх брата і сестру з палаючого будинку. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

Займання сталося в одній з кімнат будинку. Хлопчик, проявивши сміливість, вивів із задимленого приміщення інших дітей, а після цього повідомив про подію дорослим.

"Неабияку сміливість і героїзм при пожежі проявив дев'ятирічний син власниці будинку. Малюк, поборовши свій страх, вивів із задимленого приміщення братика і сестричку, і повідомив про подію дорослим, які перебували на той час у літній кухні", - йдеться в повідомленні.

Раніше у Бердянську лікар, який відпочивав біля водойми, врятував потопаючого рибалку. За словами очевидців, він перебував у воді на відстані 500-1000 м від берегової лінії. На березі відпочивав лікар-реаніматолог міської лікарні Ігор Пшеничний. Почувши крики, він спустив на воду свій човен і попрямував до потопаючого, витягнувши його на берег.