ua en ru

У Тернопільській області мати три роки не випускала сина з дому

У Тернопільській області мати три роки не випускала сина з дому Фото: Дитина просидів три роки

Жінка дозволяла підлітку гуляти тільки вночі

У Тернопільській області мати три роки тримала "під замком" свого 14-річного сина, повідомляє "24канал". На вулицю його випускали тільки вночі. Коли сусіди помітили, що підліток кудись зникає, вони звернулися в поліцію.

"У вересні буде три роки, як мати забрала документи зі школи. Тому більшу частину часу хлопець проводив у будинку", – розповів начальник відділу ювенальної превенції ГУ ПП в Тернопільській області Петро Тихович.

За словами директора школи, Віталік вчився добре, але потім почав пропускати заняття. Три роки тому його мати вирішила забрати хлопчика зі школи.

"Нормальна дитина, і сприйняття спочатку було нормальним. А ось потім, коли почалися ті прогалини, то ми стали писати листи у відповідні установи. Мати пізніше принесла копії про те, що дитину забирає, і вони виїжджають на постійне місце проживання за кордон", – розповів директор школи Орест Винницький.

Поліцейські забрали у жінки дитину. Сама ж вона спілкуватися з журналістами не захотіла. Віталіка відправили в обласний Центр соціально-психологічної реабілітації в Тернополі, де з ним працюю психологи.

"На ньому залишився відбиток ізоляції. У дитини підвищена тривожність. Він боявся, що його чекає, і боявся покарання матері. Хлопець обережно йшов на спілкування зі своїми однолітками. Він вже забув, як спілкуватися з дітьми, як вести гри, його не цікавили й інші заняття", – сказав директор Центру Володимир Завіша.

Жінці загрожує від двох до п'яти років позбавлення волі за злісне невиконання батьківського обов'язку.

Нагадаємо, під Львовом горе-мати залишила своїх дітей у лісі.