ua en ru

В Тернопільській області проведуть проведуть масштабні військові навчання

В Тернопільській області проведуть проведуть масштабні військові навчання Фото: Нацгвардія України (flickr.com)

Тренування охоплять всі райони області й об’єднані територіальні громади

На Тернопільщині проведуть масштабні військові інструкторсько-методичні навчання. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

Тренування охоплять всі райони області й об’єднані територіальні громади. У заходах візьмуть участь 18 загонів тероборони. Вишкіл пройдуть голови РДА й 36 об’єднаних територіальних громад.

Навчання відбуватимуться на базі стрілецького навчального центру однієї з військових частин. Триватимуть з 16 до 18 серпня.

"Під час навчань будуть проводити поглиблені заняття з аеророзвідки, інженерної, військово-медичної, топографічної, тактичної та вогневої підготовки. Відпрацюють практичні вправи стрільби, крім цього, будуть вправи метання гранати та стрільби з кулемета та інші військові вправи щодо захисту інфраструктурних об’єктів", – повідомили в обласній адміністрації.

До навчань залучені обласний військовий комісаріат, рятувальні служби, ветерани АТО, 44 окрема артилерійська бригада та вперше – Національна гвардія України.

В ОДА зазначили, що Тернопільська область єдина в Україні, яка розгортає такі навчання.

Недавно у регіоні проходили масштабні десятиденні збори загону територіальної оборони Чортківського району. Участь у них взяли понад 1 тис. осіб.

Нагадаємо, що стали відомі деталі проведення військового параду на День Незалежності.