У Тернопільській області втопилася дитина і його вчитель

STYLER LIFE 21.06.2017 - 09:43
Відео: Потонулих шукають рятувальники (pixabay.com/LubosHouska) Відео: Потонулих шукають рятувальники (pixabay.com/LubosHouska)

Трагедія сталася на річці Дністер

У тернопільській області потонув 14-річний хлопчик і його вчитель. Вони пішли в похід з пластунами і зупинилися на березі Дністра, щоб відпочити. Один з підлітків послизнувся і впав в річку, повідомляє ТСН.

Хлопчик виліз на камінь, щоб помити ноги, але не втримався і зісковзнув вниз. Дитину затягло у вир. Його кинувся рятувати вчитель і друг підлітка.


Відео: У Дністрі потонув підліток і його вчитель (tsn.ua)

"Стрибнув другий, намагався витягти, але його теж затягнуло. Він встиг виплисти на берег. Вчитель побачив і схопився за тим хлопчиком, кілька хвилин намагалися вибратися, але їм не вдалося. Пішли під воду і до цього часу ніхто їх не бачив", - розповів керівник місцевої поліції Іван Карп'юк.

"Вони йшли, їх було дев'ять чоловік приблизно, як я бачив. Вони йшли на Дністер. І був з ними старший вчитель. Я з ними вітався. Говорили, йдуть відпочивати, вони туристи", - розповів сільський голова Устя-Зеленого Зеновій Рущак.

На місце події прибули рятувальники, які обстежують берег нижче за течією. Працівники ДСНС сподіваються, що постраждалим вдалося врятуватися.

Нагадаємо, раніше під Житомиром загинув семирічний дитина.