ua en ru

"Втрачаючи свободу, втрачаєш себе": російська журналістка висловилася про захоплення Криму

"Втрачаючи свободу, втрачаєш себе": російська журналістка висловилася про захоплення Криму Фото: facebook.com/ayshe.umerova

Вона вважає, що РФ перейшла кордон

Російська журналістка, заступник директора дитячого хоспісу "Будинок з маяком" Ліда Мониава заявила, що все змінилося тоді, коли Росія захопила Криму. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Я раніше стежила за всіма новинами, ходила на мітинги, писала відкриті листи, відчувала свою відповідальність за те, що відбувається навколо. Ще я думала, що коли ступінь насильства державної системи по відношенню до людини перевищить допустимі межі, ми вийдемо на вулицю, і все зміниться. Все здавалося, що проблем хоч і багато, але вони поки ще терпимі. Я навіть не помітила, як все змінилося", - написала вона.

Мониава зазначила, що РФ перейшла рубіж, коли анексувала півострів.

"Зараз я вже майже не стежу за новинами. Вчора вони заборонили Telegram, завтра обговорюють заборону Facebook і зарубіжних ліків. А я взагалі нічого у зв'язку з цим не думаю і не відчуваю. Ну так це вбивчо позначиться на пацієнтів хоспісу. Але у мене немає ніяких сил про це думати, відстоювати права. Намагаюся зрозуміти, коли для мене все змінилося? Напевно, в той момент, коли Росія захопила Крим. Це вийшов особистий рубіж, коли ступінь насильства перевищила допустимі межі. І далі треба виходити на вулицю і змінювати ситуацію. Але цього не сталося. Від безвихідності починаєш абстрагуватися від цієї держави і від цієї реальності. Як ніби це все не про тебе", - вважає журналістка.

"Події реально трапляються, але тебе як би не стосуються. Тобто тебе не існує. Так непомітно в цій країні втрачаючи свободу, втрачаєш себе", - підсумувала вона.

"Втрачаючи свободу, втрачаєш себе": російська журналістка висловилася про захоплення Криму

Скріншот поста (facebook.com/lida.moniava)

Раніше був розкрито головний страх Путіна перед Кримом.

Кримські краси (video.rbc.ua)