ua en ru

"Тільки примати воюють своїми дітьми": Бабченко прокоментував цькування російського старшокласника

"Тільки примати воюють своїми дітьми": Бабченко прокоментував цькування російського старшокласника Фото: Аркадій Бабченко (РБК-Україна)

Журналіст порівняв росіян з приматами, які воюють своїми дітьми

Відомий журналіст Аркадій Бабченко прокоментував цькування російського хлопчика з Нового Уренгоя, який виступив у Бундестазі. Дитину звинуватили в тому, що в парламенті Німеччини він заявив, що фашистські солдати загинули невинно. Виявилося, що з доповіді старшокласника просто вирізали останній абзац. Своїми думками Бабченко поділився на своїй Facebook-сторінці.

"У Росії почалася справжня травля цього хлопчиська з Нового Уренгоя. Це, безумовно, вже нова стадія. У мене недавно спір був з Маріетта Чудакова. Маріетта Омаровна говорила, що треба не тікати з країни, а ростити молодь. Читати їм правильні книги. Виховувати їх у руслі нормальних людських цінностей. Я шанованою Марієтті Омаровне заперечував, що безглуздо виховувати нове покоління чистими, світлими і беззахисними, тому що саме таких дітей і найпростіше відправити горіти в танках в Сирії і на Донбасі. А по відношенню до тих, кого вони встигнуть вбити і по відношенню до самого покоління - не тільки безглуздо, але ще й злочинно. Їх треба вивозити. Евакуювати.", - написав Бабченко.

"Тільки примати воюють своїми дітьми": Бабченко прокоментував цькування російського старшокласника

Скріншот (facebook.com/babchenkoa)

Журналіст порівняв росіян з приматами, які воюють своїми дітьми.

"Знаєте, є така наука етологія. Вона вивчає поведінку людини у співвідношенні з поведінкою тварин. Одним з популяризатор етології був Віктор Дольник. Всім дуже рекомендую почитати, там багато що стає зрозуміло. Про патріотизм, до речі, в тому числі. Так от, він пише, що в природі всі види воюють найсильнішими самцями. Жінок і дітей ставлять в центр кола, самців - по периметру оборони. І тільки примати воюють своїми дітьми. Похідний стрій павіанів - це коло. В центрі якого знаходяться патріархи. А охороняє їх по периметру і горить за них в танках молодь", - продовжив публіцист.

Бабченко рекомендує страшекласснику виїхати з Росії

"Але ці пішли ще далі. Цим навіть і війни не треба. Ці своїх дітей рвуть на шматки самі. Пишуть доноси в ФСБ на хлопчиська гімназиста. Закликають до розправи. Труять. Я знаю, що таке цькування. Це дуже важко. Але це мені, дорослому сорокарічного чоловіка з парою воєн за плечима. І в столиці. Де хоч якась подоба права ще поки залишилося. А яке сімнадцятирічному хлопцеві в регіоні? Зараз страшно за нього. Правда страшно. Не дай бог доведуть. Як до цього цькували і довели Влада Колеснікова. Сподіваюся, він витримає. І поїде.", - додав він Бабченко.

"Тільки примати воюють своїми дітьми": Бабченко прокоментував цькування російського старшокласника

Скріншот (facebook.com/babchenkoa)

Бабченко закликає всіх бігти з Мордора."Тільки примати воюють своїми дітьми": Бабченко прокоментував цькування російського старшокласникаСкріншот (facebook.com/babchenkoa)
Як раніше повідомлялося, Аркадій Бабченко розповів про силове захоплення влади в РФ.