ua en ru

"Тільки рипнетеся - спалимо": журналіст процитував вислів російського сенатора про війну на Донбасі

"Тільки рипнетеся - спалимо": журналіст процитував вислів російського сенатора про війну на Донбасі Фото: Танк (mil.ru )

За словами Цимбалюка, формулювання передано дослівно

Український журналіст Роман Цимбалюк процитував жорсткі слова російського сенатора щодо війни на Донбасі. Про це журналіст написав на своїй Facebook-сторінці.

"Запитав у нього, що він думає з врегулювання конфлікту на Донбасі. "Тільки рипнитеся, спалимо вас нах*й", відповів чоловік у дорогому костюмі. Його формулювання передаю дослівно. Сьогодні вночі в США заявили про постачання зброї Україні. Начебто, в пакет входить навіть добре розрекламований ПТРК Javelin. Цікаво, що з американцями за цей час я не зустрічався", - написав Цимбалюк.

"Тільки рипнетеся - спалимо": журналіст процитував вислів російського сенатора про війну на Донбасі

Скріншот (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Користувачі мережі відреагували коментарями.

"Старий витрішкуватий педик просто був не в собі від коксу", - написав Герман Тодо.

"Так, Джавеліни підуть в Україну. Нехай кремлівські щури покусають один одного від злості", - прокоментував Сергій Попов.

"Спалять??? Як би самі в недалекому майбутньому не просили б у нас макаронів, натомість на зброю...з усього видно, що голодні 90-і у них не за горами, а Трамп не Буш, жратви не дасть", - відреагував Микола Амарій.

"Тільки рипнетеся - спалимо": журналіст процитував вислів російського сенатора про війну на ДонбасіСкріншот коментарів (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Як раніше писав Styler, український екс-нардеп відзначився байками про Донбасі на ростб.