Топ-10 речей, які заважають вам досягти успіху

Четвер 23 березня 2017 14:58
Топ-10 речей, які заважають вам досягти успіху
Фото: Шлях до успіху

Позбавтеся від ліні і телевізора і йдіть до успіху семимильними кроками

Для того, щоб досягти успіху, необхідно скоригувати спосіб життя і відмовитися від деяких звичок, які заважають вам рухатися до перемог.

Якщо ж ви не знаєте, що саме гальмує ваш успіх - не біда, адже фахівці Університету Ілоріна вирішили подбати про вас, і склали топ-10 речей, від яких потрібно позбутися. Ну, або, принаймні, звести їх використання до мінімуму.

Телевізор

Більшість з нас люблять розвалитися на дивані після напруженого робочого дня, взяти бокал вина і насолоджуватися захоплюючим фільмом або серіалом. Але! Розслаблення після робочого дня перед блакитним екраном забирає багато часу і не дає нічого натомість. Якщо ж ви не можете жити без ТБ, тоді спробуйте хоча б замість серіалів подивитися корисні програми, які дають поживу для роздумів, наприклад, лекції TED.

Пізній підйом

Тут все просто: коли ми прокидаємося пізно, часу на заплановані справи у нас вже менше. Наприклад, якщо ви вибралися з ліжка о 10:00 замість 7:00, ви втратили цілих три години. Крім того, пізній підйом може негативно позначатися на продуктивності. Зате ранній підйом дає прилив сил і налаштовує на нові звершення.

Сумніви

Коли потрібно піти на ризик, багато з нас кажуть: "Це не спрацює". Коли є шанс змінити роботу, багато хто боїться, що нічого у них не вийде. Сумніви і помилкові припущення гальмують ваш успіх!

Не брати до уваги поради інших людей

Ви живете своїм життям і самі знаєте, як буде краще для вас. Але жодна людина не стала би успішною, якби не прислухалася до думки оточуючих. Нерідко в цих міркуваннях звучить здорове зерно. Для цього потрібно постаратися оточити себе розумними людьми.

Прокрастинація

Коли ви говорите: "Я зроблю це пізніше", то маєте на увазі: "Я не хочу бути успішним, залиште мене в спокої". Запам'ятайте: якщо ви будете ухилятися від поставлених завдань - ви ніколи не досягнете успіху. Коли ви відтягуєте час, то відтягуєте і свій успіх. Припиніть так робити.

Страх невдачі

Страх перед невдачею заважає прийти до успіху. Чим більше ми робимо, тим більше зазнаємо невдач. Але замість того, щоб сприймати невдачі як сигнал про небезпеку, що насувається, дивіться на них, як на можливість вдосконалюватися і рости. На помилках вчаться.

Неправильне оточення

Якщо ми оточуємо себе злими людьми, їх негатив позначиться і на нас. Якщо окружим себе пліткарями, опинимося в середовищі неправдивої і перекрученої інформації. Намагайтеся спілкуватися з мудрими людьми, які можуть підштовхнути вас до ще більших висот. Завжди пам'ятайте народну мудрість: з ким поведешся, від того й наберешся.

Недостатня самовіддача

Успіх вимагає повної самовіддачі! Об'єктивно оцініть свій розпорядок дня і подумайте, чим ви можете пожертвувати заради справи мрії. Можливо, це зустріч в пабі з друзями, або похід в кіно...

Іти до своєї мрії ніколи не пізно

Ніхто не може бути занадто старим для того, щоб розвиватися і вчитися. Домагатися успіху ніколи не пізно. Погляньте на американського інвестора і підприємця Уоррена Баффета - йому 86 і він досі в строю!

Не шукайте легких шляхів

Всі ми хочемо досягти успіху легко і швидко. Але, на жаль, так не буває. Шлях до успіху сповнений сліз, істерик і нервових зривів. Щоб досягти своєї мети, потрібно бути рішучим і наполегливим. Успіх - це важко, але дуже захоплююче.

Раніше відомі та успішні українки різних професій поділилися секретами свого успіху.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся