"Тотальне розкрадання": Стелла Захарова розповіла про стан українського спорту в умовах війни

"Тотальне розкрадання": Стелла Захарова розповіла про стан українського спорту в умовах війни
Фото: Стелла Захарова (РБК-Україна, Віталій Носач)

Олімпійська чемпіонка поділилася думкою, чи варто розвивати спорт в умовах війни та кризи

Часто звучать думки про те, що війна – не час для того, щоб активно займатися розвитком спорту. Відома українська спортсменка Стелла Захарова категорично не згодна з такою думкою.

Своїми роздумами про український спорт вона поділилася в ексклюзивному інтерв'ю для  Styler.

"Війна – це не причина того, що країна повинна вмирати. Навіть під час війни люди зупиняли бойові дії заради спортивних змагань. Війни зупинялися, коли йшли Олімпіади. Адже спорт несе за собою мир у всьому світі. І якщо б не тотальне розкрадання в країні, все розвивалося б саме собою", - додає Захарова.

"Тотальне розкрадання": Стелла Захарова розповіла про стан українського спорту в умовах війниФото: Стелла Захарова (РБК-Україна, Віталій Носач)

За її словами, спорт останнім часом часто пов'язують з політикою.

"Ми просимо Верховну Раду, щоб вона проголосувала за закон про меценатство, щоб меценати могли спонсорувати спорт. Але руху в цьому напрямку зараз я не бачу. Де б не були статусні заходи, скрізь у спорті так чи інакше присутня політика", - констатує вона.

Олімпійська чемпіонка додає: кар'єра у спорті триває недовго, і за цей короткий період людина хоче себе максимально реалізувати і досягти хороших результатів.

"Потрібно повернути наших фахівців з інших країн. Але вони не молодіють. А молодих нема, тому що нема кому вчити. Хочеться закінчити на позитивній ноті, але все ж систему потрібно тотально міняти. І це залежить не так від спортсменів, як від політичної волі", - говорить Стелла Захарова.

Нагадаємо, раніше Стелла Захарова розповіла про поганий стан спорту в Україні.

Також олімпійська чемпіонка висловила захоплення талантом українського спортсмена Олександра Абраменка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся