ua en ru

Трагічно загинув український футболіст: йому було лише 28

Трагічно загинув український футболіст: йому було лише 28 Сергій Довбун помер - що відомо про українського футболіста (ілюстративне фото: torange.biz)

Сергій Довбун був гравцем футбольного клубу "Гірник"

Сергій Довбун трагічно загинув у віці 28-ми років. Футболіст раніше виступав за команду "Гірник" (Кривий Ріг). Про смерть свого колишнього гравця повідомили в прес-службі команди.

За "Гірник" Сергій грав протягом двох років - з 2012 по 2014 рік. Він провів 50 матчів і відзначився трьома забитими голами. Що стосується інших команд, то Довбун в основному виступав за дублюючі склади.

Відомо, що менше місяця тому футболіст відсвяткував своє 28-річчя. Про причини загибелі футболіста поки не повідомляється.

"Футбольний клуб "Гірник" з болем у серці повідомляє про трагічний відхід з життя свого екс-футболіста 2012-2014 рр. Сергія Довбуна. Сергій був світлою людиною, справжнім професіоналом, а його усмішка назавжди залишиться у пам'яті кожного з нас. ФК "Гірник" висловлює свої глибокі співчуття рідним та близьким Сергія. Світла пам'ять", - сказано на сайті футбольного клубу.

Трагічно загинув український футболіст: йому було лише 28

Сергій Довбун помер - що відомо про українського футболіста (фото: fcgornyak.dp.ua)

Раніше ми повідомляли про смерть у віці 60-ти років відомого російського актора і режисера Олександра Васильєва. Актор прославився ролями у колись дуже популярних серіалах "Вулиці розбитих ліхтарів" і "Бандитський Петербург".

Нагадаємо, у Львові трагічно загинула відома художниця,засновниця і директор "Школи сучасних мистецтв" Оксана Бондарук.

А також інформували про те, що у родині співачки і політика Анастасії Приходько сталося страшне горе.