ua en ru

Трампу заборонили банити своїх критиків у Twitter

Трампу заборонили банити своїх критиків у Twitter Фото: Дональд Трамп (flickr.com/worldeconomicforum)

Таке рішення прийняв суд

Президенту США Дональду Трампу суд міста Нью-Йорк заборонив блокувати користувачів Twitter. Про це повідомило американське інформагентство Reuters.

"Суддя Нью-Йорка в середу ухвалив, що президент Дональд Трамп не може за законом блокувати твіттер-користувачів в мережі зі свого облікового запису в соціальній мережі, виходячи з їх політичних поглядів", - сказано в повідомленні.

Причиною заборони стало те, що сторінка президента США у соцмережі стала публічною платформою, де потрібно дотримуватися свободу вираження думок. А блокування користувачів суперечить першій поправці до Конституції США, яка захищає свободу вираження думок.

Дональд Трамп використовує свою сторінку в Twitter для просування власної порядку денного та оголошення політичних рішень та поглядів. Він вже встиг заблокувати багатьох користувачів за те, що вони критично висловлювалися щодо президента та його політики.

Раніше Каньє Уест висловився про діяльність Дональда Трампа.

"Ви не зобов'язані погоджуватися з Трампом, але натовп не змусить мене його не любити. Ми обидва — енергія дракона. Він мій брат. Я люблю всіх, але не погоджуюся з усіма підряд. Це те, що робить нас особистостями. Ми всі маємо право на свободу думки", — написав він у Twitter.

Термінова новина за 24 травня