ua en ru

Цькування дітей: за невдоволення батьків "поборами" страждають школярі

Цькування дітей: за невдоволення батьків "поборами" страждають школярі Фото: Діти в школі (РБК-Україна)

Факти жорстокого поводження з дітьми нікуди не поділися

Діти, батьки яких незадоволені "поборами" в школі, страждають через своїх батьків. Так, наприклад, їх викликають на "килим" і відчитують. Про це повідомляють "Вести".

Юристи ще раз нагадують, що збір грошей з батьків допускається виключно за їх бажанням, в іншому випадку педагоги займаються здирництвом.

"У цьому випадку батьки мають право заявити в поліцію, а також повідомляти про вимаганнях в управління освіти", — розповів юрист Юрій Білоус.

Але, як показує практика, скарги особливо не допомагають. Оксана, чий син вчиться у школі на Шулявці, розповіла таку історію:

"Одного першокласника намагаються вижити зі школи через те, що його батько зробив зауваження педагога. Дитину не випускають до туалету. Я написала заяву в департамент освіти КМДА, педагогу зробили догану. Але факти жорсткого ставлення до дітей нікуди не поділися", - розповіла мама дитини.

Наголошується, що у Василькові, наприклад, мама висловила свою думку про систему оцінювання дітей на шкільному конкурсі самодіяльності в соцмережі. Її дочка викликали на килим, довели до сліз. За словами мами, цькування дочки почалася з її постів про шкільні побори.

Як раніше писав Styler, в одній зі шкіл Деснянського району Києва восьмирічний школяр б'є інших дітей і вчителів.