ua en ru

Трирічний хлопчик з Одеси став наймолодшим тенісистом України

Трирічний хлопчик з Одеси став наймолодшим тенісистом України Фото: Теніс (pixabay.com/ru/users/tis0899160479)

Діма почав тримати ракетку в руках з двох років

Трирічний хлопчик з Одеси Діма Кузьмінов встановив рекорд і став наймолодшим тенісистом України. Для того, щоб підтвердити своє досягнення він з батьками приїхав до Києва.

В теніс Діма грає з двох років, коли випадково взяв у руки ракетку, чим немало здивував батьків. З тих пір хлопчик тренується щодня і вже вміє впевнено відбивати удари з правої і лівої сторін. За словами тренера дитини, у Діми вроджений талант.

alt

Фото: Діма Кузьмінов (fakty.ua)

Батько хлопчика розповів виданню "Факти", звідки у його сина такі здібності.

"У нього дуже багато енергії. І її потрібно кудись дівати! Крім того, в нинішній час гаджетів і інтернету, розбалувати дитини мультиками, іграми і неробством дуже легко. Тому ми з дружиною вирішили наповнити життя своєї дитини корисною справою, яке зможе розвинути його і дисциплінувати. Сам я з шести років займаюся спортом — спочатку футболом, потім тайським боксом, тепер — просто боксом. Ніколи не розумів підлітків, ночами сидячих на лавочці з пивом і сигаретою або які тусуються в нічних клубах. Адже є речі набагато цікавіші! Діму я почав брати з собою на тренування мало не з пелюшок, але тільки в якості глядача, щоб просто звикав до залу. А в його два роки знайома тенісистка порадила нам навчити малюка великого тенісу...", - розповів Артем Кузьмінов.

Як раніше повідомлялося, 10-річний хлопчик з Полтавської області врятував з палаючого будинку трьох маленьких братів.